Historia

Witamy serdecznie na stronie naszej Fundacji For Life. Narodziła się ona w naszych sercach, dawno temu – po walce jaką toczyłyśmy o nasze dzieci. Wygrałyśmy ich życie. Teraz chcemy sprawić, żeby to życie było jak najpiękniejsze, pełne radości i wyzwań. Nasze dzieci są po przeszczepie wątroby, Codziennie staramy się, żeby mogły zapomnieć o chorobie, o problemach i mogły mieć beztroskie dzieciństwo. Teraz chcemy walczyć nie tylko dla nas. Dla wszystkich chorych maluszków, które potrzebują pomocy, dla ich rodziców, żeby łatwiej im było odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

z AlkiemBo z chorobą można żyć. I życie to może być piękne. Trzeba brać tę chorobę za rogi, choć czasem trzeba jej ustąpić. Ważne, żebyśmy wygrywali te walkę. Dla naszych dzieci, dla naszych rodzin. By żadne z naszych dzieci nie czuło się osamotnione w swoim środowisku. By żyło pełnią swojego dzieciństwa, a czas spędzony w szpitalach został im oddany. Każda z nas przeszła swoją drogę. Każda toczy te walkę nadal. Z nadzieją patrzymy na postępy w medycynie. Bo każdy uśmiech dziecka jest wart największego poświęcenia. Chcemy wspierać wszystkie wspaniałe Mamy i oddanych Tatusiów, dzielne rodzeństwo naszych dzieci, ale przede wszystkim najcudowniejsze dzieci po przeszczepie.

Jeżeli chcecie pomóc nam w realizacji naszej misji, jeżeli chcecie kibicować nam w naszej walce o lepsze jutro chorych dzieci włączcie się aktywnie w nasze działania. Zapraszamy !!!